SZMARAGDOWA TABLICA Carli Montero w wersji audio od 17 czerwca w księgarniach! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

SZMARAGDOWA TABLICA Carli Montero w wersji audio od 17 czerwca w księgarniach!

Pamiętacie SZMARAGDOWĄ TABLICĘ Carli Montero – nasz ubiegłoroczny bestseller? Od 17 czerwca powieść będzie dostępna w wersji audio, w interpretacji Joanny Jeżewskiej.

Historia i współczesność, miłość i wojna,

zakazany romans i dzika zazdrość,

tajemniczy obraz i opętanie chciwością

– ta wspaniała powieść zachwyca,

przeraża i wciąga bez reszty.

Madryt, początek XXI wieku. Ana pracuje w Muzeum Prado, prowadzi spokojne życie u boku Konrada, bogatego niemieckiego kolekcjonera dzieł sztuki, aż do chwili, gdy pewien list napisany podczas drugiej wojny światowej naprowadza go na ślad tajemniczego obrazu Astrolog przypisywanego Giorgionemu, malarzowi epoki renesansu. Skuszony wielką wartością tego dzieła, Konrad przekonuje Anę, żeby zajęła się jego poszukiwaniem. Mimo piętrzących się trudności Ana odkrywa nie tylko zawiłe losy rodziny, która od pokoleń strzeże Astrologa, ale i niezwykła prawdę, która całkowicie zmienia jej życie.

Paryż podczas niemieckiej okupacji. Major SS Georg von Bergheim, żołnierz elity i bohater wojenny, dostaje rozkaz: ma odnaleźć obraz Giorgionego znany jako Astrolog. Hitler jest przekonany, że dzieło kryje wielki sekret – kto go odkryje, będzie rządził światem. Poszukiwania prowadzą majora do Sarah Bauer, francuskiej Żydówki. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, której konsekwencje będą zaskakujące dla nich obojga.

Szmaragdowa Tablica to nie tylko napisana z rozmachem historia o poszukiwaniu zagadkowego dzieła sztuki, ale i niezwykła opowieść o zakazanej miłości, która zdarzyła się wbrew wszelkim przeciwnościom.

Carla Montero, hiszpańska pisarka, jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie. Jednak od zawsze uwielbiała pisać. Za swoją pierwszą bestsellerową powieść, Wiedeńska gra, otrzymała nagrodę Círcule de Lectores. Szmaragdowa Tablica jest jej druga powieścią – prawa do jej wydania kupiło już kilka europejskich oficyn. Jesienią wydamy kolejną książkę tej autorki zatytułowaną Złota skóra.

Bestseller w Hiszpanii – 100 000 sprzedanych egzemplarzy, ponad 50 000 sprzedanych egzemplarzy w Polsce!