TECHLAND NA DZIEŃ DZIECKA – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

TECHLAND NA DZIEŃ DZIECKA

TECHLAND NA DZIEŃ DZIECKA
Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że przygotowało niespodzianki na Dzień Dziecka. Już dziś na sklepowych półkach pojawią się limitowane zestawy gier będące idealnym prezentem dla dzieci – Zestaw Rajdowca oraz Mały Weterynarz. W sklepach w całej Polsce rusza też wielka akcja promocyjna na produkty z serii Dobra Gra, Zaopiekuj się mną, Niesamowite Maszyny oraz Klasyka Symulatorów.
Wydawnictwo Techland już dziś startuje z serią niespodzianek przygotowanych z myślą o najmłodszych graczach. Na sklepowe półki wprowadzane są właśnie specjalne zestawy gier, które nie tylko dają malcowi wiele zabawy, ale także uczą refleksu, empatii i opiekuńczości. Mowa tu o Zestawie Rajdowca oraz Małym Weterynarzu.
W dniu dzisiejszym startują też inne atrakcje. W sieciach handlowych na terenie całego kraju oraz sklepach internetowych odbywają się akcje promocyjne i obniżki sięgające nawet 50%. Będą to między innymi promocje na gry z serii Niesamowite Maszyny, Klasyka Symulatorów, Dobra Gra, Karaoke czy Zaopiekuj się mną.


Niespodziankę przygotował także BoxOff Store. Do oferty dołączyły promocje 2 za 1 na gry z serii Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny oraz Zaopiekuj się mną. Szczegóły znajdują się pod poniższymi linkami:
* Zaopiekuj się mną: https://boxoffstore.pl/pl/offers/2-za-1-Zaopiekuj-sie-mna/
* Klasyka Symulatorów: https://boxoffstore.pl/pl/offers/2-za-1-Klasyka-Symulatorow/
* Niesamowite Maszyny: https://boxoffstore.pl/pl/offers/2-za-1-Niesamowite-Maszyny/
Wszystkie szczegóły dotyczące Dnia Dziecka z Techlandem, razem z informacją o sklepach biorących udział w promocji, znajdują się na poniższym wydarzeniu na facebooku:
http://bit.ly/Techland-Dzien_Dziecka
Zestaw Rajdowca oraz Mały Weterynarz są dostępne na platformę PC, w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł każdy.
Zestaw Rajdowca
To kompilacja najlepszych gier wyścigowych, które z pewnością ucieszą małego fana samochodów rajdowych. Dziecko wkracza w świat kierowców wyścigowych i rywalizuje w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie. Do wyboru otrzymuje pełną gamę najbardziej wymyślnych samochodów sportowych i rozwijając swój refleks rusza do mety po zwycięstwo.
W skład zestawu wchodzą 3 GRY:
* Race On
* STCC 2
* GTR Evo
Mały Weterynarz
Mały Weterynarz to propozycja idealna dla wszystkich fanów zwierzaków. Gry dają nam rożne możliwości opiekowania się i dbania o zwierzaki. Można je karmić, kąpać, czesać czy wyprowadzać na spacery i uczyć nowych sztuczek. Na małych graczy czeka także wielkie wyzwanie – budowa kliniki i sprawdzenie siebie w roli weterynarza. Dzięki okazanej trosce i opiece zwierzątka zgromadzone w lecznicy są zdrowe i szczęśliwe.
W skład zestawu wchodzą 3 GRY:
* Młody Doktor 2 – Łapy i pazury
* Konie i kucyki
* Kotki i pieski