POD MOCNYM SMARZOLEM – specjalny dodatek na płytach DVD – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

POD MOCNYM SMARZOLEM – specjalny dodatek na płytach DVD

POD MOCNYM SMARZOLEM – specjalny dodatek na płytach DVD i Blu-ray wraz z najnowszym filmem Wojtka Smarzowskiego POD MOCNYM ANIOŁEM
Na płytach DVD i Blu-ray z głośnym filmem POD MOCNYM ANIOŁEM w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego znalazł się również specjalny dodatek: prawie godzinny dokument Adama Lewandowskiego „POD MOCNYM SMARZOLEM”.
Dokument opowiada o kulisach powstawania filmu POD MOCNYM ANIOŁEM. O produkcji mówią reżyser, producent aktorzy m.in.: Robert Więckiewicz, Andrzej Grabowski, Arkadiusz Jakubik i Kinga Preis, charakteryzatorka, kostiumografka, autor zdjęć oraz koordynator kaskaderów. Z wypowiedzi twórców i aktorów dowiemy się jak przebiegały prace, skąd wziął się pomysł na scenariusz i z jakich źródeł aktorzy czerpali inspirację tworząc swoje postacie. Znajdziemy tam również unikalne zdjęcia z kręcenia poszczególnych scen oraz ujęcia z życia na planie podczas 47 dni zdjęciowych.
POD MOCNYM SMARZOLEM zawiera wiele ciekawych komentarzy, które pozwolą lepiej zrozumieć przesłanie samego filmu i powody jego powstania. Wierni fani Wojtka Smarzowskiego – „Smarzola” z pewnością nie będą zawiedzeni.