KONKURS – UKRYTE DZIAŁANIA – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

KONKURS – UKRYTE DZIAŁANIA

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy razem z  Imperial CinePix. Nagrodami w konkursie są Książki z filmem DVD UKRYTE DZIAŁANIA.

Aby wziąć udział w naszym konkursie musicie poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Odpowiedź należy przesłać na nasz adres konkurs@eopinier.pl do 10.10.2017.

Wysyłając odpowiedź, w tytule wiadomości koniecznie wpiszcie KONKURS – UKRYTE DZIAŁANIA. Po 10.10.2017 wylosujemy zwycięzców a wyniki podamy na tej stronie.

PYTANIE: Dla jakiej instytucji pracują bohaterki filmu UKRYTE DZIAŁANIA ?

PODSUMOWANIE:

odpowiedzi przesyłamy na adres konkurs@eopinier.pl
w tytule maila wpisujemy KONKURS – UKRYTE DZIAŁANIA
konkurs trwa do 10.10.2017
wyniki losowania podamy po 10.10.2017

ZWYCIĘZCY: Łukasz Alejun, Robert Troć, Maciej Globik

Wyróżniona 3 nominacjami do Oscarów – w tym za najlepszy film roku – niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami. Reżyseria: Ted Melfi (”Mów mi Vincent”). W rolach głównych: nominowana do Oscara Taraji P. Henson (”Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”), nagrodzona Oscarem Octavia Spencer (”Służące”), Janelle Monáe (”Moonlight”), Kirsten Dunst (”Spider-Man”), Jim Parsons (serial TV ”Teoria wielkiego podrywu”), nominowany do Oscara Mahershala Ali (”Moonlight”) i nagrodzony Oscarem Kevin Costner (”Tańczący z wilkami”).