NADCHODZĄ KRONIKI GWIEZDNEJ KLINGI Joseph Delaney – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

NADCHODZĄ KRONIKI GWIEZDNEJ KLINGI Joseph Delaney

KRONIKI GWIEZDNEJ KLINGI MROCZNA ZEMSTA
Joseph Delaney

Tłum.: Paulina Braiter
ISBN:978-83-7686-576-8
Oprawa: miękka
Data premiery:5 lipca 2017
Cena: 34,90
Nakład: 4000

Krwawy finał opowieści o wojnie, w której rozstrzygną się losy ludzkiej rasy.
Hrabstwu, którego stracharzprzyrzekł strzec, grozi niebezpieczeństwo ze strony bestii -tych samych, które zabiły jego najdawniejszą sojuszniczkę, Grimalkin.
Okazuje się jednak, że nie tak łatwo unicestwić wiedźmę zabójczynię, zwłaszcza gdy złakniona jest krwi stworów, które posłały ją w Mrok. Dla zemsty gotowa jest zawrzeć całkiem niespodziewane sojusze!
Bo gdy przyszłość całej ludzkości wisi na włosku, potęgi ze Światła i z Mroku muszą stanąć ramię w ramię w ostatecznej bitwie.

POPRZEDNIE TOMY

KRONIKI GWIEZDNEJ KLINGI NOWY MROK Joseph Delaney

Tłum.: Paulina Braiter
ISBN: 978-83-7686-502-7
Oprawa: miękka
Data premiery: październik 2016
Cena: 34,90

Pierwsza część trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, twórcy bestsellerowej serii „Kroniki Wardstone”.
Tom Wardprzejął funkcję stracharza, jest teraz jedyną osobą, która może uchronić swoją okolicę przed krwiożerczymi sługami ciemności. Jednak Tom ma dopiero siedemnaście lat, a jego nauka została przerwana gdy stary mistrz zginął w walce, przez co nikt nie chce zaufać w umiejętności chłopca dopóki nie udowodni, że jest godny sprawowania nowej funkcji. Niespodziewanie do Toma zgłasza się Jenny –siódma córka siódmej córki, która chce zostać pierwszą uczennicą nowego stracharza. Wkrótce Tom i Jenny będą musieli zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem.

KRONIKI GWIEZDNEJ KLINGI MROCZNA ARMIA Joseph Delaney

Tłum.: Paulina Braiter
ISBN: 978-83-7686-537-9
Oprawa: miękka
Data premiery: 29.03.2017
Liczba stron: 344
Cena: 34,90
Nakład: 4000

Druga część trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, kontynuacja losów Toma, GŁÓWNEGO BOHATERA „KronikWardstone”.
Kobaloscy magowie utworzyli armię, jakiej świat jeszcze nie widział. Zamierzają przelewać ludzką krew, póki wody, oddzielające obie krainy, nie staną się czerwone. Thomas Ward, stracharz z Hrabstwa, zawsze walczył z Mrokiem. Wraz ze swą uczennicą oraz wiedźmą-zabójczynią Grimalkinopuścił dom, by stawić opór legionom bestii, pragnącym zesłać na świat niekończącą się zimę. Druga, mrożąca krew w żyłach część nowej sagi o stracharzu.