Premiera Holy Potatoes! We’re in Space?! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Premiera Holy Potatoes! We’re in Space?!

Ziemniaki powracają. Już dziś premiera kolejnej odsłony szalonej i wielowarstwowej serii – Holy Potatoes! We’re in Space?!. Grę w wersji PC, stworzoną w niezależnym Daylight Studios, wprowadza na rodzimy rynek Wydawnictwo Techland – polski partner niemieckiego Daedalic Entertainment. Gra pojawia się na rynku wzbogacona o dodatki.
Holy Potatoes! We’re in Space?! to jeden z najoryginalniejszych tytułów 2017 roku. Gracz pokieruje duetem bohaterek – Cassie i Fay, które przemierzają losowo generowany wszechświat w celu ratowania dziadka z rąk niecnej federacji Eclipse. Przed graczem stoją niebagatelne wyzwania jak podbicie dziesiątek planet i galaktyk. Holy Potatoes! We’re in Space?! wypełniona jest wyjątkowym humorem, ale zadania stawiane przed graczem wymagają planowania i trafności podejmowanych decyzji. Elementy zarządzania, pozyskiwania zasobów, losowość warunków w których znajduje się nasz bohater angażują w znacznym stopniu gracza. Od trafności jego decyzji zależy rozwój akcji.
Na polskim rynku Holy Potatoes! We’re in Space?! Pojawi się w wydaniu specjalnym.

W pudełku oprócz gry dostępne są:
• kolekcjonerski plakat
• 3 pocztówki
• cyfrowy fankit (avatary, tapety, arty).

Rozgrywka w Holy Potatoes! We’re in Space?! to nowatorskie połączenie gry przygodowej ze szczyptą strategii (zarządzanie zasobami oraz załogą statku), turowym systemem walki oraz mechanikami rodem z gier roguelike, takich jak Don’t Starve, i Minecrafta (poszukiwanie zasobów, crafting). Wszystko to podane z porcją oryginalnego poczucia humoru.
W poprzedniej odsłonie serii – Holy Potatoes! A Weapon Shop?! – gracz wcielał się we właściciela sklepu z bronią w zwariowanym, ziemniaczanym świecie. Produkcja może pochwalić się 80-cioma procentami pozytywnych opinii na Steam.
Już dziś lecimy w kosmos z szalonymi ziemniakami. Holy Potatoes! We’re in Space?! Jest dostępne na PC w polskiej wersji kinowej i cenie 49,90 zł.