Wersja próbna PES 2017 z dostępem do PES League dostępna od dziś. – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Wersja próbna PES 2017 z dostępem do PES League dostępna od dziś.

Wersja próbna PES 2017 z dostępem do PES League dostępna od dziś. Gwiazda Borussii Dortmund ambasadorem rozgrywek PES League
Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Konami Digital Entertainment B.V., ma przyjemność ogłosić istotne informacje dotyczące Pro Evolution Soccer 2017. Od dziś dostępna jest próbna wersja gry (Trial Edition), dająca dostęp do rozgrywek PES League. Ponadto ambasadorem turnieju PES League został zawodnik Borussii Dortmund – Pierre-Emerick Aubameyang.
Konami chce, by PES 2017 był kluczowym tytułem dla e-sportowych graczy. W związku z tym dziś debiutuje nowa próbna wersja gry oferująca dostęp do oficjalnego turnieju PES League, który w Europie wystartuje w grudniu. Wersja próbna już dostępna jest na PlayStation 3, PlayStation 4 i PC. Wersja na Xbox One pojawi się jutro.
Mecze w wersji próbnej można toczyć na stadionach Camp Nou oraz fikcyjnym Neu Sonne Arena. Ponadpes-ambassador-aubameyangto gracze otrzymają dostęp do gierek treningowych a także trybu PES League. Zintegrowanie z grą PES League ma ułatwić dostęp do e-sportowej rywalizacji. Od początku grudnia gracze mogą rejestrować się na stronie www.pesleague.com i wprowadzić swoje dane do gry, a potem pozostaje już tylko walka o miejsce w tegorocznych światowych finałach PES League (PES World Finals), które odbędą się w czerwcu 2017 roku.
Zwiastun próbnej wersji PES 2017 pod adresem https://youtu.be/gafQypFy0mk
Próbna wersja pozwala na rozgrywane meczów dziewięcioma zespołami – klubowymi i narodowymi. FC Barcelona, Arsenal FC oraz Atletico Madryt reprezentują Europę, natomiast Boca Juniors, River Plate, Corinthians i Flamengo – Amerykę Południową. Dostępne są również reprezentacje Niemiec I Francji.
Pierre-Emerick Aubameyang znany jest z niesamowitej szybkości. Piłkarz, występujący jako napastnik lub skrzydłowy, przebiega 30 metrów w 3,7 sekundy.
“Podczas targów gamescom widziałem na własne oczy jak wielką miłością do PES-a 2017 pałają jego fani i jestem dumny z bycia ambasadorem programu Konami” – mówi gwiazdor Borussii Dortmund. “PES League wynosi grę na kolejny poziom i daje możliwość rywalizacji z innymi fanami PES-a na całym świecie. Praca z zespołem utalentowanych twórców jest niesamowitym doświadczeniem i już nie mogę się doczekać, aż podzielę sięz zespołem swoimi pomysłami na popchnięcie serii do przodu”.
PES League wystartowało w 2001 roku jako narodowy turniej we Francji, by potem rozszerzyć zasięg i zmienić się w turniej na globalną skalę. Tryb PES League rósł z roku na rok, w sezonie 2016/2017 rozgrywki będą jeszcze większym wydarzeniem, a każdy z graczy reprezentujących swój region będzie chciał odebrać tytuł Rachidowi Tabane – pierwszemu zawodnikowi w historii, któremu udało się obronić wywalczone mistrzostwo. Kolejne plany Konami odnośnie PES League zostaną ogłoszone na początku grudnia.
Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).