„Żeby miłość miała Twoje oczy” , nowa powieść najlepszego baristy wśród autorów książek, Diego Galdino – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

„Żeby miłość miała Twoje oczy” , nowa powieść najlepszego baristy wśród autorów książek, Diego Galdino

Najlepszy piszący książki barista – Diego Galdino – wydał właśnie nową, trzecią już powieść zatytułowaną Żeby miłość miała Twoje oczy.

Trafi ona do księgarń 14 czerwca, a trzy dni później autor przyjedzie do Polski ją promować.

Na podstawie jego pierwszej książki Pierwsza kawa o poranku powstaje film, do którego scenariusz napisał jeden z najważniejszych włoskich scenarzystów Vittorio Moroni, nominowany do Oscara w 2009 roku. Reżyserem będzie Paolo Marchione, wielki talent włoskiego kina.

Romantyczna historia zagubiona wśród toskańskich wzgórz.

Wspierający się o stary zamkowy mur dom państwa Ferrettich jest przedmiotem zazdrości wszystkich mieszkańców Cetony. Rodzina Sofii mieszka tu od zawsze. Pewnego wiosennego dnia zjawia się ich wyczekiwany sławny gość – australijski malarz Tyrone Lane. Jedni uważają stroniącego od ludzi artystę za fascynującego człowieka, który skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Inni mają go za dziwaka. Sofia i Tyrone wydają się należeć do dwóch różnych światów. Jednak wymuszone przez los spotkanie obdarzy każde z nich tym, czego od dawna gorąco pragnęli i czego zarazem najbardziej się obawiali: spojrzeniem prosto w oczy miłości, jeszcze jeden raz…

Diego Galdino, podobnie jak bohater jednej z jego powieści, mieszka w Rzymie i codziennie wstaje o piątej rano, by otworzyć swój bar w centrum miasta, towarzyszyć klientom i serwować najbardziej wymyślne rodzaje kawy. Nie wiadomo, kiedy znajduje czas na pisanie, swoją drugą wielką pasję. Dom Wydawniczy REBIS wydał jego: Pierwszą kawę o poranku i Zadbam o to, żeby Cię nie stracić.