Ananke miesza w życiu Jagody – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Ananke miesza w życiu Jagody

Moja Ananke
to najnowsza powieść autorki bestsellerowej Bransoletki.

Ewa Nowak
ma niezwykły dar odkrywania i opisywania historii wyjątkowo bliskich nastoletnim czytelnikom.

Tak jest
i tym razem.

Ewa Nowak
Moja Ananke
premiera: 16 czerwca

Przestraszył się trochę, więc przeskoczyłam na temat przeznaczenia. Powiedziałam, że w każdej mitologii istnieje jakieś spersonifikowane fatum. Ja najbardziej lubię Ananke, grecką boginię przeznaczenia. Rafał powiedział, że to ciekawe zagadnienie, czy życiem rządzi przypadek, czy nieuchronny los. Osobiście uważam, że nie ma żadnych przypadków, ale zanim to powiedziałam, Rafał stanął na czerwonym, przez chwilę na mnie popatrzył i powiedział, że jednak się zgadza ze mną i uważa, że nie ma przypadków.

Starszy i popularny (!) brat-student, który zabiera Cię na imprezy i chwali się Tobą przed znajomymi. Rodzice wyrozumiali bardziej niż inni. Wymarzony facet, przy którym czas staje w miejscu. I przyjaciółka, taka od serca, co czasem wkurza, ale częściej pomaga przetrwać kolejny dzień. Czego chcieć więcej? Jagoda ma osiemnaście lat i z dnia na dzień zdobywa całe to zaplecze wsparcia, które przeciętnej nastolatce zapewnia pełnię szczęścia i beztroskie życie. Nieuchronny los chce jednak inaczej.

Do akcji wkracza bezwzględna Ananke
i zaczyna – po swojemu – kombinować…

Ewa Nowak – poczytna autorka książek dla młodzieży. Dotychczas opublikowała już kilkadziesiąt powieści i zbiorów opowiadań, m.in. w serii „Miętowej”. Chętnie spotyka się ze swoimi młodymi czytelnikami. Najbardziej w swojej pracy lubi „jej nieograniczone możliwości”. Nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazała się dotychczas jedna powieść autorki – bestsellerowa „Bransoletka”.