Dwie Siostry na Nowy Rok! #KSIĄŻKA – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Dwie Siostry na Nowy Rok! #KSIĄŻKA

„Koala disco” Oli Cieślak to bardzo huczna bajka na dobranoc. Rodzina koali postanowiła urządzić imprezę, która okazała się najsenniejszą i najbardziej uroczą imprezę na świecie… 🙂
Głosy niosą się z oddali:
Jest impreza u koali!

Premiera: 27 stycznia

!cid_image011_jpg@01D14D5A

„Przyszywany dziadek” Stanisławy Domagalskiej, z il. Andrzeja Damięckiego to kolejny tom serii Mistrzowie Ilustracji: zabawna i mądra opowieść o przyjaźni starszego pana i małego chłopca, którego rodzice właśnie się rozwodzą.
Tekst pełen obyczajowych smaczków, niczym ze starej dobrej polskiej komedii, znakomicie dopełniają oddziałujące na wyobraźnię ilustracje.

Premiera: 27 stycznia

!cid_image012_jpg@01D14D5A
„METO. Świat” Yves’a Greveta to ostatni tom trzymającej w napięciu powieści dla młodzieży.
Meto znów trafia do Domu, gdzie zostaje oddzielony od przyjaciół i okrzyknięty zdrajcą. Cezarowie wkrótce przenoszą go jednak do tajemnej części budynku, gdzie szkoli się elitarny zespół, którego zadaniem jest wykonywanie misji na kontynencie. Szukając sposobu na wydostanie się z wyspy, Meto podejmuje podwójną grę.

Premiera: 3 lutego

meto_3_okladka.indd

„Felek i Tola i porywacze” Sylvii Vanden Heede, z il. Thé Tjong-Khinga – kolejny tom serii o lisie Felku i zajączce Toli, to trzymająca w napięciu, zaskakująca i, jak zawsze, prześmieszna historia kryminalna dla najmłodszych. To nie przelewki – porwany zostaje Jo! Felek i Tola ruszają mu z odsieczą!

Premiera: 10 lutego

!cid_image014_jpg@01D14D5A

„Szczęka Alfreda” Jona i Tuckera Nicholsów to zwariowana książka obrazkowa dla wszystkich bałaganiarzy i tych, którzy kochają porządek.
Alfred zgubił sztuczną szczękę. Żeby ją znaleźć, musi tylko uporządkować swoje rzeczy, a ma ich całe mnóstwo, niektóre są dziwne…
Premiera: 24 lutego

!cid_image015_jpg@01D14D5A