Symulator Farmy 2015 Złota Edycja jest już dostępna – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Symulator Farmy 2015 Złota Edycja jest już dostępna

Symulatory Farmy to najbardziej uznana marka, o najdłuższej historii spośród gier o tematyce rolnej. Firma Techland Wydawnictwo poinformowała, że ostatnia odsłona Symulatora Farmy doczekała się Złotej Edycji. Względem podstawowej wersji, jest ona wzbogacona o dwa, istotne rozszerzenia,  w tym całkowicie nowy tryb rozgrywki, z nową mapą.

Gra pozwala wcielić się w rolnika i sprawdzić, jak wygląda uprawa nowoczesnej roli. Symulator Farmy 2015 umożliwia przejęcie kontroli nad oryginalnymi maszynami rolniczymi, zarządzanie własnym gospodarstwem, kupowanie i hodowlę żywego inwentarza oraz dbanie o swoje uprawy rolne. Nowością w tej części jest system sadownictwa, który umożliwia sadzenie drzewek owocowych i zbieranie plonów specjalnymi maszynami. Gracze mogą poprowadzić swoją firmę rolniczą na całkowicie nowej mapie wypróbowując nowe budynki i możliwości, z sadami i przetwórniami owoców.

Symulator Farmy 2015 Złota Edycja zawiera dwa obszerne, ekskluzywne dodatki:

  1. Dodatkowe maszyny

Zestaw dodatkowych 20 licencjonowanych maszyn, umożliwiających rozszerzenie możliwości swojego gospodarstwa.

  1. Przetwórnia owoców

Całkowicie nowy tryb rozgrywki, stanowiący uzupełnienie sadownictwa i koncentrujący się na przetwarzaniu własnoręcznie wyhodowanych owoców.

Symulator Farmy 2015 Złota Edycja jest już dostępna na PC w cenie 59,90 zł.