Queen + Adam Lambert w Krakowie! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Queen + Adam Lambert w Krakowie!

13 stycznia Queen + Adam Lambert zagrał fenomenalny koncert w Newcastle Arena, rozpoczynając tym samym swoją europejską trasę! Media nie kryły zachwytu: „A new line-up…but still Killer Queen”, pisze Mirror.co.uk, a Hartlepool Mail dodaje „The Queen is dead. Long live the Queen”. Równie zadowoleni byli fani, którzy zachwyceni byli nie tylko doborem utworów, ale i świetną formą muzyków oraz oprawą wizualną. Polscy fani mogą być przygotowani na show, jakiego dawno u nas nie było – ściana LED, potężna, asymetryczna scena, oryginalne nagłośnienie i efekty specjalne – to wszystko dostarczy do Krakowa aż osiemnaście tirów!

Queen_poster queen_koncert_mmp

Metal Mind Productions i Phil Mcintyre Entertainments

Zapraszają Na jedynym koncercie w Polsce!

QUEEN + ADAM LAMBERT

21.02.2015 – Kraków Arena, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Bilety jeszcze w sprzedaży!

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

I kat.: 295/ 315 zł

II kat.: 210/ 230 zł

GOLDEN CIRCLE EARLY ENTRANCE: 495/ 515 zł –WYPRZEDANE

GOLDEN CIRCLE: 385/ 405 zł

PŁYTA: 280/ 300 zł

VIP: 1200 zł – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

PREMIUM: 770 zł – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Bilety do nabycia na stronach:

www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Szczegóły oferty VIP i PREMIUM na stronie:

http://www.metalmind.pl/queen–adam-lambert—krakow.html

UWAGA – SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Ta gwiazda od lat niepodzielnie króluje na muzycznym firmamencie. Od ponad 4 dekad zachwyca kolejne pokolenia fanów, wyprzedaje koncerty pod prawie każdą szerokością geograficzną, bijąc kolejne rekordy popularności. 21 lutego na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Queen + Adam Lambert!

Już po Nowym Roku Queen z Adamem Lambertem wystąpi na 26 koncertach w Europie! W samej tylko Wielkiej Brytanii zagrają aż 11 razy. Najnowsza trasa rozpocznie się 13 stycznia w Newscastle, a po brytyjskiej części tournee zespół przeniesie się do Francji, Niemiec, Holandii, Austrii, Belgii, Włoch, Danii, Szwajcarii, Czech oraz Polski. Jeszcze w tym roku formacja zagrała wyprzedaną światową trasę, która wiodła przez Amerykę Północną, Australię, Nową Zelandię oraz objęła festiwale w takich państwach jak Korea i Japonia. Media i fani prześcigali się w zachwytach: „Queen i Adam Lambert zapewnili nam ponad dwugodzinny sensacyjny występ, który przeniknął do kości wszystkich tych szczęśliwców, którzy mogli tego doświadczyć na własnej skórze. Freddie’go już z nami nie ma, ale na pewno zatwierdziłby ten występ”, (Brisbane Times), a Entertainment Weekly pisał “Rzeczywiście, mocne wrażenia gwarantowane”, natomiast New York Daily News podsumował: “Did they rock us? Oh YES!”

Queen po raz pierwszy wystąpił z Lambertem w 2009 roku, podczas 8 finału amerykańskiego Idola, artyści wykonali wtedy razem utwór „We Are The Champions”. Do ponownego spotkania doszło w 2011 roku podczas gali MTV European Music Awards w Belfaście, natomiast w trasę po raz pierwszy wspólnie wyruszyli w 2012 roku, grając wyprzedane koncerty w Anglii, a także w Rosji, na Ukrainie oraz w Polsce. Grupa dała także niezapomniane show podczas festiwalu iHeartRadio Music Festival w Las Vegas, a recenzenci zgodnie podkreślali świetną formę Adama Lamberta, dzięki któremu występ Queen osiągnął wyżyny.

Sam Brian May tak komentował współpracę z Lambertem: „Za każdym razem, kiedy pracowaliśmy z Adamem, okazywał się on niesamowitym frontmanem”. A Roger Taylor dodaje: „On jest rewelacyjny. Ma ten niesamowity zakres umiejętności wokalnych, bo oczywiście Freddie taki miał. Adam naprawdę może wykonywać te piosenki. Jest on niesamowitym wokalistą i ma prawdziwy talent. Uważam, że pasuje on do naszego rodzaju pewnej teatralności. Jest to bardzo wygodne.” Współpraca Queen z Lambertem ma na razie charakter tylko koncertowy. Lambert finalizuje obecnie prace nad swoim trzecim krążkiem, natomiast May i Taylor wydali właśnie nowy kompilacyjny album „Queen Forever”, który zawiera poprzednio niewydany materiał nagrany z Freddie Mercury’m.

Queen to formacja, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o sprzedaż płyt i nagrody. Grupa nagrała 15 albumów studyjnych i 5 koncertowych, oraz wiele kompilacji, a sprzedaż płyt Queen szacuje się na ok. 300 milionów egzemplarzy. 18 krążków zespołu znalazło się na szczycie światowych bestsellerów, 18 singli święciło triumfy na listach przebojów. Queen został pierwszą grupą w Wielkiej Brytanii, która sprzedała ponad 6 mln płyty z największymi hitami, bijąc m.in. „Sgt. Pepper’s (…)” The Beatles, co w praktyce sprowadza się do tego, że w co trzecim gospodarstwie domowym w Anglii znajduje się egzemplarz tej płyty. Zespół został powołany do życia przez czwórkę indywidualistów: Briana Maya, doktora astrofizyki, Rogera Taylora jednego z najbardziej wpływowych perkusistów wszech czasów, basistę Johna Deacona i Freddie’go Mercury’ego – jednego z najbardziej charyzmatycznych frontmanów, jaki kiedykolwiek pojawił się na scenie. Na amerykańskich listach przebojów Queen pojawił się przy okazji swojej trzeciej płyty, „Sheer Heart Attack” i singla „Killer Queen”. A już kolejna płyta, „A Night At The Opera” umieściła zespół w stratosferze za sprawą „Bohemian Rhapsody”, ponad pięciominutowej rock opery, która zawierała 180 nakładek wokalnych oraz mnóstwo „Galileo”. Jest to jedyny singiel, który w wykonaniu tego samego artysty dwukrotnie znalazł się na szczycie list przebojów. W samej Wielkiej Brytanii, utwór znajduje się w trójce najlepiej sprzedających się singli, tuż za „Candle In The Wind” Eltona Johna i “Do They Know It Is Christmas” Band Aid. Dwa utwory z dyskografii Queen, „We Will Rock You” i „We Are The Champions” zostały stadionowymi hymnami i znajdują się w repertuarze milionów fanów sportu na całym świecie. Podczas samych tylko Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku utwory te były grane więcej niż 500 000 razy. Queen zagrał też ponad 700 koncertów na całym świecie, a ich występ podczas Live Aid Benefit z 1985 roku został uznany za najlepszy rockowy koncert wszech czasów.

Od śmierci Freddie’go Mercury’ego w 1991 r. Brian May i Roger Taylor kontynuowali koncerty samodzielnie lub z zaproszonymi wokalistami, dając fanom okazję do posłuchania takich klasycznych kompozycji jak m.in. „Bohemian Rhapsody”, „We Will Rock You”, „We Are The Champions”, „I Want To Break Free” czy „Another One Bites The Dust”. Aby uczcić pamięć Mercury’ego zespół zorganizował koncert trybutowy, a dochody z niego przeznaczone zostały na utworzenie The Mercury Phoenix Trust, organizacji, która walczy z AIDS i na ten cel zebrała już ponad 15 mln $.

Wspaniałe występy Adama Lamberta w 8 sezonie amerykańskiego Idola uznawane są za jedne z najlepszych w historii tego show. Debiutancki krążek artysty „For Your Entertainment” doczekał się nominacji Grammy w kategorii Best Male Pop Vocal Performance, natomiast drugi album „Trespassing” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard. Wokalista występował również pod prawie każdą szerokością geograficzną, od Australii przez Południową Afrykę, Azję, Wschodnią Europę po Helsinki. W 2013 roku pojawił się gościnnie w serialu „Glee”, a obecnie kończy prace nad swoim trzecim albumem.

Zdjęcie: http://www.queenonline.com/