Rekord Guinnessa w trakcie Poznań Game Arena! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Rekord Guinnessa w trakcie Poznań Game Arena!

Rekord Guinnessa w trakcie Poznań Game Arena!
Znamy już tytuł gry!

Jak już informowaliśmy w trakcie Poznań Game Arena (24-26 października) będzie bity rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Techland został Partnerem Strategicznym tego wydarzenia, które to zostało także objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Poznania.

135 godzin 15 minut i 10 sekund

Tyle wynosi rekord, z którym zmierzy się polski gracz – Gordon. Jednak organizatorzy Kinguin World Record jak dotychczas trzymali w tajemnicy, w co będzie grał nasz przyszły (oby!) rekordzista.

Dodajmy, że wymogi Guinnessa są takie, że może to być tylko i wyłącznie 1 tytuł! Osoba bijąca rekord nie może grać w różne gry. Nadszedł czas, by ujawnić, w jaką grę będzie bity rekord – a jest to…

Sniper Elite III

Gordon przystąpi do maratonu, rozgrywając zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i przystępując do rozgrywek w trybie multiplayer.

Bijąc rekord pomagamy potrzebującym!

To bardzo ważny element całej imprezy. W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Child’s Play oraz fundacji RAK OFF, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.

Kim jest Gordon?

Gordon (Hubert Blejch), to gracz. Dodajmy gracz hardcore’owy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Gra praktycznie we wszystko od Flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego.Kinguin_Kwr_banner_615x400_SE3