KLAPS DLA COJ: GUNSLINGER NA GALI NIEGRZECZNI 2014 – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

KLAPS DLA COJ: GUNSLINGER NA GALI NIEGRZECZNI 2014

KLAPS DLA COJ: GUNSLINGER NA GALI NIEGRZECZNI 2014

Call of Juarez: Gunslinger otrzymał Klapsa za najbardziej niegrzeczną grę komputerową roku 2013. Nagroda została  przyznana w plebiscycie Niegrzeczni 2014 i wręczona podczas wczorajszej  uroczystej gali w Chorzowie.

Call of Juarez: Gunslinger otrzymał nagrodę w kategorii Niegrzeczna Gra Komputerowa
w plebiscycie Niegrzeczni 2014
. Na grę Techlandu głosowali internauci. Według doniesień organizatorów, już w pierwszym etapie plebiscytu Call of Juarez: Gunslinger typowało ponad 67 tysięcy osób.

„Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia. Widać bycie niegrzecznym wchodzi nam już
w krew. Na poprzedniej gali najbardziej niegrzeczną grą została także nasza produkcja
 – Dead Island. Teraz Call of Juarez: Gunslinger. Nie pozostawia nam to wyboru. Musimy zrobić wszystko, aby utrzymać tak dobrą passę dla kolejnych naszych projektów.” – komentuje Bożena Rudyk, International PR Specialist.

Uroczystą Galę prowadzili Krzysztof Skiba, Mariusz Kałamaga z Kabaretu Łowcy.B oraz Gosia Szapował z Kabaretu Słoiczek po cukrze. Galę uświetniły takie gwiazdy jak Szymon Majewski, Doda, Janusz Krowin-Mikke, zespół Big Cyc, Piersi, Łzy i inni. Publiczność zabawiali kabaret Ani Mru Mru, Dno, Łowcy.B.

Ideą plebiscytu NIEGRZECZNI jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, polityki, sportu, kultury, sztuki i nauki). Według definicji specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna. KLAPS (statuetka) – to nagroda i wyjątkowe wyróżnienie.

Relację telewizyjną z Gali przeprowadzi Telewizja POLSAT, emitując 2 godzinny program 23 lutego (niedziela) o godzinie 20:00.

Więcej o samym plebiscycie można przeczytać tu:

www.niegrzeczni.tv

Więcej o Call of Juarez: Gunslinger:

http://callofjuarez.ubi.com/gunslinger/pl-PL/home/

https://www.facebook.com/callofjuarez

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *