CLEO i ZUMBA FITNESS WORLD PARTY RAZEM DLA KAROLINKI! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

CLEO i ZUMBA FITNESS WORLD PARTY RAZEM DLA KAROLINKI!

Zumba Fitnes World Party z autografem CleoCleo, wokalistka znana z przeboju „My Słowianie”, Komputronik oraz Wydawnictwo Techland zapraszają do udziału w aukcji charytatywnej na rzecz dziewczynki chorującej na mózgowe porażenie dziecięce. Licytuj sportową grę Zumba Fitness World Party z autografem Cleo i pomóż małej Karolinie!
To poważna sprawa, ale najlepiej podejść do niej po prostu z uśmiechem i perspektywą dobrej zabawy. Karolinka jako fanka piosenki „My Słowianie” i samej Cleo, nie wyobraża sobie by mogło być inaczej. Wsparcie ze strony idolki zrobiło na niej kolosalne wrażenie.
O co gramy? O trzy, wyjątkowe egzemplarze gry Zumba Fitness World Party na konsolę Xbox360 z autografem Cleo! Aukcja trwa do 24 lutego 2014 do godz. 20:30.

Link do licytacji:
http://allegro.pl/item3947009939.html
Karolina Anisimowicz jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży. Ważyła zaledwie 800 gramów i to cud, że żyje. Pokonała wiele chorób. Jest bardzo radosną dziewczynką, ale do dziś zmaga się mózgowym porażeniem dziecięcym. Choroby nie pokona w 100%, ale dzięki przekazanym środkom możemy zawalczyć o komfort jej życia. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rehabilitację oraz zasilą pulę potrzebną do wykonania bardzo poważnej operacji rdzenia kręgowego, do której przygotowywana jest dziewczynka.
Zaproszenie Celo do wspólnej akcji nie jest tutaj przypadkiem. Mówimy o ruszaniu tym, co „mama w genach dała”. To szczególnie dobrze wychodzi w rytm ćwiczeń z gry Zumba Fitness World Party. Cleo osobiście to przetestowała podczas Zumba Party:

Potańczyliśmy! Najnowsza odsłona "Zumba Fitness World Party" już oficjalnie w sprzedaży. Konkursy rozstrzygnięte,…

Opublikowany przez Techland Wydawnictwo na 9 grudnia 2013

Zrób coś dla siebie! Licytuj fajny – niepowtarzalny – prezent, z którym czeka Cię mnóstwo zabawy.
Dodatkowo nakręcić nóżki Karolinki można też ofiarowując swój 1% podatku:
KRS 0000037904
Cel szczegółowy: 6285, Anisimowicz Karolina
Więcej informacji o Karolince:
https://www.facebook.com/KarolinaAnisimowiczMPD
Strona fundacji: http://dzieciom.pl/podopieczni/6285
Blog: www.karolinka2007.smyki.pl

Więcej informacji o grze Zumba Fitness World Party, która jest przedmiotem licytacji, także na fanpage: https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo
Zumba Fitness World Party
Zumba Fitness World Party to nie tylko świetna zabawa i taneczne ćwiczenia do najnowszych hitów roku 2013, takich wykonawców jak np. Lady Gaga, Pitbull, Daddy Yankee, Marc Anthony. Zumba to świetny sposób, aby lekko i przyjemnie kształtować wymarzoną sylwetkę z prawdziwymi trenerami fitnessu, którzy znani są na całym świecie. Kolejna odsłona Zumby to pełna emocji i przygód podróż do siedmiu różnych zakątków świata jak np. egzotyczne Hawaje, gorąca Brazylia czy zróżnicowana kulturowo Europa. Trening z Zumba Fitness World Party to skuteczna walka o wymarzoną sylwetkę, wspaniałe samopoczucie, a także praca nad poprawieniem sprawności i świadomości własnego ciała.

KOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *