KONCERT Avenged Sevenfold – koncert w Polsce 04.06.2014 – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

KONCERT Avenged Sevenfold – koncert w Polsce 04.06.2014

Po bardzo udanej jesiennej trasie Avenged Sevenfold wraca do europy latem 2014 roku aby zagrać dla wszystkich fanów w miejscach których nie udało im się odwiedzić wcześniej.

26 sierpnia Avenged Sevenfold wydał swój długo oczekiwany szósty studyjny album „Hail To The King” we współpracy z Warner Bros Records (producent Mike’a Elizondo).

Hail to the King jest uzupełnieniem pierwszego albumu Nightmare i jest już uważany przez krytyków jako dzieło muzyczne porównywalne do legendarnych albumów hard rocka.

Avenged Sevenfold osiągnął Diamond, Platinum i Gold Award przy sprzedaży albumu w kilkunastu krajach i był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych grając tym samym dla ponad milionowej publiki. Zespół pojawił się także na okładkach wielu magazynów na całym świecie, w tym Revolver , Guitar World, Metal Hammer, RockSound, Kerrang. Nie widać także końca słów uzanania dla zespołu, został bowiem ogłoszony m.in.”Największym amerykańskim hard rockowym zespołem 21 wieku”, „dźwiękiem i siłą Hard rocka i Metalu w nowym tysiącleciu „,” Heavy Metalowymi królami” ” bogami metalu”,” władcami metalu nowego tysiąclecia”. Album Hail to the King, został uznany za arcydzieło i „najbardziej oczekiwany album rockowy roku „. Uważany jest za „ukoronowanie ” zespołu i „ich najśmielszy album”.

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *