PREMIERA Pokojówki z Beverly Hills – sezon 1 16.02.2014 – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

PREMIERA Pokojówki z Beverly Hills – sezon 1 16.02.2014

Pokojówki z Beverly Hills – sezon 1

(2013) Devious Maids – season

Twórcy kultowych już „Gotowych na wszystko” Eva Longoria, Marc Cherry i Sabrina Winda prezentują swój kolejny hit. Morderstwa i nieustanny chaos to stali goście najbardziej zamożnych kalifornijskich rezydencji. Wojna klas jeszcze nigdy nie była tak zabawna i sprośna, zwłaszcza, że zdeterminowany personel jest równie mądry, dowcipny i oburzający co jego diabelscy pracodawcy. Kto posiada brudy, ten posiada władzę, a zanim skończy się pierwszy sezon wiele z nich ujrzy światło dzienne.

Serial skupia się na życiu zgranej grupy pokojówek, które związane są ze sobą nie tylko ze względu na swoją pracę, ale również latynoskie pochodzenie. Kobiety wspólnie przeżywają zarówno rodzinne dramaty jak i osobiste wzloty i upadki. Rosie (Dania Ramirez, „Herosi”) pokojówka i niańka zaabsorbowanej sobą pary aktorów – Peri (Mariana Klavena, „Czysta Krew”) i Spence’a Westmorów (Grant Show, „Dziewczyna z sąsiedztwa”), jest wdową, która po śmierci męża pozostawiła swojego syna w Meksyku. Aspirująca piosenkarka, Carmen (Roselyn Sanchez, „Ryzykant”) żyje nadzieją, iż mężczyzna u którego pracuje, gwiazda pop – Alejandro (Matt Cedeno, „Dni naszego życia”) pomoże rozpocząć jej estradową karierę. Niestety nie wie, że jego lojalna gosposia i jednocześnie jej szefowa – Odessa (Melinda Paige Hamilton, „Mad Men”) jest gotowa na wiele by do tego nie dopuścić. Zoila (Judy Reyes, „Hoży Doktorzy”) opiekuje się domem emocjonalnie niestabilnej, zamożnej kobiety – Genevieve Delatour (Susan Lucci, „All my children”). Razem z Zoilą pracuje jej córka Valentina (Edy Ganem, „Dark Crossing”), która podkochuje się w przystojnym synu Genevieve – Remim (Drew VanAcker, „Słodkie kłamstewka”).

W pierwszym sezonie serialu główne bohaterki wspierają się wzajemnie po brutalnym morderstwie ich przyjaciółki Flory (Paula Garces, „Kryminalne Zagadki Miami”), tragicznie zmarłej pokojówki, której życie skończyło się w domu jej pracodawców – Evelyn (Rebecca Wysocki „Pollock”) i Adriana Powellów (Tom Irwin, „Ocalić Grace”), podczas jednego z największych wydarzeń towarzyskich roku. Tymczasem nowozatrudniona Marisol (Anna Ortiz, „Brzydula Betty”) zostaje wynajęta do posprzątania domu Taylor (Brianna Brown, „Wpadka”) i Michaela Stappordów (Brett Cullen, „Mroczny rycerz powstaje”), pary nowożeńców ze skomplikowaną historią miłosną. Marisol ma ukryte motywy i zrobi wszystko by dowiedzieć się prawdy, gdy ktoś kogo kocha zostaje uwikłany w sprawę zabójstwa Flory.