MONACO, KNOCK-KNOCK ORAZ JOE DANGER NOWOŚCIAMI W SERII DOBRA GRA – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

MONACO, KNOCK-KNOCK ORAZ JOE DANGER NOWOŚCIAMI W SERII DOBRA GRA

Już 20 lutego w serii debiutują takie gry jak

Monaco
Knock-knock
Joe Danger Mega Pack

Każda z gier będzie dostępna w cenie 19,90 zł na platformę PC.

MONACO, KNOCK-KNOCK ORAZ JOE DANGER NOWOŚCIAMI W SERII DOBRA GRA

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że seria Dobra Gra, słynąca m.in. z cenionych wśród graczy gier niezależnych i wydań premierowych w przystępnej cenie, już niebawem powiększa się o kolejne tytuły. 20 lutego na sklepowych półkach pojawią się takie gry jak: Monaco, Knock-knock oraz Joe Danger Mega Pack. Produkty będą dostępne na naszym rynku w cenie 19,90 zł na platformę PC.
„Seria Dobra Gra z początkiem nowego roku powiększa się o kolejne, bardzo ciekawe tytuły. Kultowe Monaco, klimatyczny horror Knock-knock oraz pełen dobrej zabawy Joe Danger Mega Pack.”- komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Produkty pojawią się na rynku w bardzo dobrej cenie, która jest realizacją strategii naszego Wydawnictwa – wysokiej jakości produkty w możliwie najniższych cenach.” – dodaje Jasińska.
Monaco
Monaco to produkcja niezależna, zdobywca wielu wyróżnień – m.in. nagrody głównej oraz wygranej w kategorii grafika na Independent Game Festiwal oraz wyróżnienia „Must Play” portalu Destructoid na targach PAX Prime. Gracz wciela się w złodzieja. Może działać w pojedynkę, ale zdecydowanie bardziej opłaca się współpracować w większej grupie znajomych. Skuteczność dobranej ekipy mierzy się umiejętnością sprawnej i szybkiej improwizacji oraz – co najważniejsze – współpracą. Tryb kooperacji Monaco uczy tej zasady, jak rzadko która gra. Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Pocketwatch Games, które przy tworzeniu gry inspirowało się między innymi filmem Ocean’s Eleven. Monaco to według mediów na całym świecie kultowa produkcja, która otrzymuje bardzo wysokie oceny – Metascore: 83 – http://www.metacritic.com/game/pc/monaco-whats-yours-is-mine. Do dyspozycji graczy oddano ponad 30 wymagających misji rabunkowych, które można wykonać na wiele sposobów, w zależności od postaci dobranych do zespołu. Podczas rozwiązywania kolejnych misji ogromnie ważna jest współpraca oraz realizacja zadań z ukrycia, gdyż bezpośrednie starcia mogą przysporzyć graczom wielu kłopotów.

Knock Knock
Knock-knock nie jest zwyczajną grą. Nazwanie jej po prostu horrorem zdaje się być niedopowiedzeniem. Gra w niezwykły sposób opowiada historię człowieka, który nocami błąka się po nawiedzonym domu, a jego zadaniem jest dotrwanie do świtu. Sytuacja, w której znajduje się główny bohater przypomina przerażającą wersję gry w berka, gdzie stawką jest jego życie. Gracz wciela się w tajemniczego lokatora zamieszkującego wielki dom, w środku ciemnego lasu. Od pewnego czasu do tego miejsca nocami ściągają hordy potworów i zjaw. Nie zawsze też wiadomo, co dzieje się naprawdę, a co jest wytworem chorej wyobraźni naszego bohatera. Te wszystkie czynniki sprawiają, że ciężko jest dotrwać do świtu przy zdrowych zmysłach. Gra bawi się graczem, snując swoją nierealną historię. Za produkcję Knock-knock odpowiada zespół Ice-Pack Lodge. W dofinansowanie gry zaangażowała się społeczność z Kickstartera.

Joe Danger Mega Pack
Joe Danger Mega Pack to gra zręcznościowa, w której gracz wciela się w tytułowego kaskadera. Gra jest kontynuacją bestsellerowej na rynku konsolowym i wysoko ocenianej (Metascore powyżej 80) serii. Tytuł już niebawem trafia na sklepowe półki w ulepszonej formie na komputery PC. W zestawie znajdują się dwie produkcje:
* Joe Danger
* Joe Danger: The Movie.
Gracz zostając nieustraszonym kaskaderem przenosi się na plan zdjęciowy filmów akcji, takich jak James Bond czy Indiana Jones. Bije nowe rekordy wykonując szalone akrobacje, przeskakując rzędy zaparkowanych autobusów, a nawet baseny pełne rekinów. Do dyspozycji graczy udostępniono ponad 20 wystrzałowych pojazdów oraz zawrotną liczbę 300 poziomów. Grę stworzyło studio Hello Games, które dodało do niej także bardzo prosty w obsłudze edytor tras, dzięki któremu możemy samodzielnie tworzyć kolejne szalone atrakcje, przez co pełna humoru zabawa praktycznie nie ma końca. Produkt ma także dostępny tryb multiplayer dla 4 graczy.
Knock-knock oraz Joe Danger Mega Pack są także dostępne na BoxOffStore:
* Knock-knock: https://boxoffstore.pl/pl/games/knock-knock/
* Joe Danger Mega Pack: https://boxoffstore.pl/pl/games/joe-danger-mega-pack/

KOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *