Gorące nowości na mroźne dni, czyli luty z Dwiema Siostrami! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Gorące nowości na mroźne dni, czyli luty z Dwiema Siostrami!

„8 + 2 i domek w lesie” to nowe przygody bohaterów najpopularniejszej norweskiej książki dla dzieci: „8 + 2 i ciężarówka”. Ich autorka, Anne-Cath. Vestly, cieszy się w swoim kraju taką samą popularnością jak Astrid Lindgren w Szwecji. Seria opowiada o nietypowej rodzinie, którą tworzą mama, tata i ośmioro dzieci!
Premiera: 25 lutego 2014
Nowość w serii „Mały Koneser”, “Dziewczynka z cienia” to książka, w której Jan Karp i Marta Ignerska brawurowo mierzą się ze słynnym obrazem Andrzeja Wróblewskiego „Rozstrzelanie VIII (Rozstrzelanie surrealistyczne)”. Odważna i poruszająca, choć niełatwa książka opowiadająca o tym, jak sztuka spotyka się z prozą życia. Pomysłowa narracja otwiera obraz Wróblewskiego na wrażliwość dziecka, ukazując go z zaskakującej perspektywy.
Premiera: 14 lutego 2014
„Oto jest Londyn” Miroslava Šaška to drugi tom kultowej serii albumów o miastach świata. Tym razem autor zaprasza dzieci i rodziców do Londynu sprzed lat. Panowie w melonikach, piętrowe autobusy, zatłoczone puby i… ociekające wodą parasole. Proszę Państwa, oto jest Londyn!
Premiera: 14 lutego 2014
I niespodzianka dla fanów serii „Uniwersytet Dziecięcy”: po latach jej nieobecności na rynku zdecydowaliśmy się wznowić lubiane przez dzieci i rodziców tomy zawierające mądre odpowiedzi na trudne dziecięce pytania. W grudniu ukazał się ponownie pierwszy tom: „Uniwersytet Dziecięcy”, w lutym (14 lutego) z drukarni wyjdzie „Uniwersytet Dziecięcy wyjaśnia tajemnice kosmosu”, a wiosną swoją polska premierę będzie miał „Uniwersytet Dziecięcy. Semestr drugi”.

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *