TRZYNAŚCIE POWODÓW – fenomen wydawniczy, który doczekal się serialu! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

TRZYNAŚCIE POWODÓW – fenomen wydawniczy, który doczekal się serialu!

28 marca trafi do księgarń powieść Trzynaście powodów Jaya Ashera. Netflix wyprodukował 13-odcinkowy serial na podstawie tej powieści, a REBIS proponuje Państwu tę wersję w okładce filmowej.

Trzynaście powodów to swoisty fenomen – od dziewięciu lat utrzymuje się na liście bestsellerów „New York Timesa“. W Stanach Zjednoczonych sprzedano 2,5 miliona egzemplarzy!

Nie można zatrzymać biegu wydarzeń. Nie możesz cofnąć czasu. Jedyny sposób, by odkryć tajemnicę…to nacisnąć „play”.

Clay Jensen wraca do domu ze szkoły i przed drzwiami znajduje dziwną paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah, koleżankę z klasy, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Dziewczyna wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów, dla których zdecydowała się odebrać sobie życie. Clay jest jednym z nich i jeśli wysłucha nagrania, dowie się dlaczego. Chłopak przez całą noc kluczy po mieście, a za przewodnika służy mu głos Hannah. Staje się świadkiem jej bólu i osamotnienia, a przy okazji poznaje prawdę o sobie i otaczających go ludziach, której nigdy nie chciał stawić czoła. Z przeraźliwą jasnością dociera do niego, że nie da się cofnąć przeszłości, podobnie jak nie da się powstrzymać przyszłości…

Jego powieści zostały przetłumaczone na 37 języków.

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *