„Zakazana księga” – druga część cyklu ŚLEDZTWA KSIĘCIA SETNY autorstwa Christiana Jacqa – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

„Zakazana księga” – druga część cyklu ŚLEDZTWA KSIĘCIA SETNY autorstwa Christiana Jacqa

Już jutro trafi do księgarń Zakazana księga – druga część cyklu ŚLEDZTWA KSIĘCIA SETNY autorstwa Christiana Jacqa.

ZŁO JEST CORAZ BLIŻEJ!

KONTYNUACJA PRZYGÓD KSIĘCIA SETNY

ROZGRYWAJĄCYCH SIĘ W SAMYM SERCU STAROŻYTNEGO EGIPTU.

Książę Setna, młodszy syn faraona Ramzesa II, ma udać się do stolicy, by uzyskać od ojca informację na temat zapieczętowanego dzbana Ozyrysa – magicznego naczynia, w którym zamknięta jest tajemnica życia i śmierci. Jego droga najeżona jest jednak niebezpieczeństwami. W końcu Setna otrzymuje misję: ma zdobyć Księgę Thota – zakazany tekst opisujący jedyny sposób na powstrzymanie czarnoksiężnika o mrocznych zamiarach, który ukradł dzban Ozyrysa.

Narzeczona Setny, Sekhet, żyje w ukryciu, odkąd ojciec poinformował ją o swoim przerażającym projekcie, a następnie usiłował zgładzić. Znowu jednak musi uciekać przed zabójcami i opuszcza dom wiejskiej rodziny, w którym się schroniła. Czy Sekhet zdoła przekazać Setnie straszliwy sekret, który jej powierzono?

A tymczasem czarnoksiężnik wciąż posuwa się naprzód na drodze Zła…

ŚLEDZTWA KSIĘCIA SETNY:
PRZEKLĘTY GROBOWIEC

ZAKAZANA KSIĘGA

ZŁODZIEJ DUSZ

POJEDYNEK MAGÓW

CHRISTIAN JACQ – urodzony w 1947 r. egiptolog francuski, który zyskał światową sławę dzięki swoim powieściom i opracowaniom na temat starożytnego Egiptu. Na całym świecie sprzedano miliony egzemplarzy jego książek, przetłumaczonych na 29 języków.

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *