Zwariowane przygody rodzeństwa i złotej rybki zahipnotyzują całą rodzinę! – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Zwariowane przygody rodzeństwa i złotej rybki zahipnotyzują całą rodzinę!

Nowa, przebojowa seria dla dzieci, z zabawnymi rysunkami.
Uwaga! Zagrożenie pęknięciem ze śmiechu.

Mo O`Hara
MOJA ZŁOTA RYBKA ZOMBIE
Przybij płetwę na dzień dobry!

Ilustracje; Marek Jagucki
Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Premiera 4 lutego 2016

Złośliwy, uprzykrzający życie starszy brat – kto nie miał z nim problemów? To punkt wyjścia przezabawnej serii dla dzieci marzących o przeżyciu zwariowanych przygód.

Tymek zawsze podejrzewał, że jego starszy brat Tytus jest szalony. Kiedy nastolatek otrzymuje w prezencie zestaw młodego chemika, jego szalone wizje zaczynają się spełniać. Szalony naukowiec przeprowadza swój pierwszy eksperyment na złotej rybce, zwanej Frankie – zanurza ją w toksycznej, zielonej mazi. Na szczęście szybka reanimacja wykonana przez Tymka za pomocą baterii przywraca rybkę do życia. Jednak coś poszło nie tak… Frankie wprawdzie wydaje się żywy, ale zmienił się w grubą i inteligentną rybkę zombie, która potrafi hipnotyzować … i najwyraźniej zamierza się zemścić. Nieświadomy tego planu Tytus chce wykorzystać zdolności rybki, żeby móc kontrolować świat, a przynajmniej mamę.
Tymek musi podjąć trudną decyzję – ratować swojego wstrętnego brata czy rybiego przyjaciela?

Dla wszystkich, którzy znają wątpliwe uroki posiadania starszego rodzeństwa!
Seria składa się w sumie z sześciu tomów. Kolejne części już wkrótce!

Mo O’Hara urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii. Każdy kolejny tom serii o złotej rybce, która stała się zombie, jest coraz bardziej popularny i zajmuje wysokie miejsca na listach bestsellerów New York Timesa. Sprzedano już prawa do wydania w Niemczech, Brazylii i Turcji.
Autorka zajmuje się także pisaniem audycji radiowych i sztuk teatralnych.