Nowa talia kart Andrzeja Mleczki – karciana rozgrywka z humorem #GRA – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Nowa talia kart Andrzeja Mleczki – karciana rozgrywka z humorem #GRA

Humor, ironia i trafny komentarz polityczno-społeczny – tak lapidarnie można scharakteryzować słynne, znane w całej Polsce i nie tylko, rysunki Andrzeja Mleczki. Na fali niesłabnącej popularności kart z ilustracjami grafika, Fabryka Kart Trefl-Kraków wydała właśnie drugą talię z pracami Andrzeja Mleczki. Tytuł zawiera 55 rysunków satyrycznych.

Dla osób, które nie poznały jeszcze poprzedniej talii Andrzeja Mleczki przygotowano także pakiet kart, zawierający oba tytuły – pierwszą (starszą) i drugą (nową) talię. Każda zwiera 55 rysunków. To ponad 100 zabawnych ujęć rzeczywistości według Mleczki! Idealny pomysł na prezent dla znajomego karciarza kolekcjonera.

Andrzej Mleczko – urodził się w 1949 roku w Tarnobrzegu. Studiował na wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. W 1971 roku zadebiutował na łamach tygodnika „Student”. Od tego czasu zajmuje się przede wszystkim rysunkiem satyrycznym, ale także plakatem, scenografią, grafiką oraz rysunkiem reklamowym.

Jest autorem ponad 20 tysięcy rysunków i ilustracji opublikowanych w kilkudziesięciu pismach i magazynach. Dotychczas zbiory jego prac ukazały się w ponad 50 książkach i albumach. Twórczość artysty prezentowana była na kilkuset wystawach indywidualnych w kraju i za granicą.

Link do strony autora: http://www.mleczko.pl/

karty_Andrzej_Mleczko3 karty_Andrzej_Mleczko2

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *