ivid_Games_MGM – Real Boxing 2 OFICJALNĄ GRĄ MOBILNĄ FILMU CREED – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

ivid_Games_MGM – Real Boxing 2 OFICJALNĄ GRĄ MOBILNĄ FILMU CREED

Vivid Games wraz z MGM Interactive, oddziałem Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (MGM), właśnie zapowiada zbliżającą się premierę „REAL BOXING 2 CREED™”, oficjalnej gry mobilnej nadchodzącego filmu „Creed”, zaplanowaną na listopad br.

– Ogromny sukces gry REAL BOXING™ sprawił, że Vivid Games S.A. stał się dla MGM idealnym partnerem do stworzenia oficjalnej gry mobilnej filmu Creed – komentuje Tricia Samuels, MGM VP Global Licensing, Consumer Products & Interactive. – Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Vivid Games tworząc produkt łączący dwie niezwykle ekscytujące marki z myślą o największych fanach gier mobilnych – kontynuuje.

RB2C_logo

Nadchodzący film produkcji Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Warner Bros. Pictures i New Line Cinema po raz kolejny łączy nagradzanego reżysera filmowego Ryana Cooglera z gwiazdą jego wcześniejszej produkcji, filmu „Fruitvale”, Michaelem B. Jordanem. W bokserskim mega hicie Jordan wciela się w postać syna Apollo Creeda, rozpoczynając nowy rozdział w historii „Rockiego”, w którego rolę po raz kolejny wcieli się nominowany do Oscara Sylwester Stallone.

W filmie Creed, Adonis Johnson (Jordan), syn mistrza świata w wadze ciężkiej – Apollo Creeda – wyrusza do Filadelfii, aby odnaleźć Rockiego Balboę (Stallone) i poprosić go, żeby został jego trenerem. Godząc się na przyjęcie Adonisa pod swoje skrzydła Rocky trenuje młodego pięściarza, mimo to, że sam walczy z przeciwnikiem bardziej śmiertelnym niż ktokolwiek, z kim przyszło mu w całej jego karierze mierzyć się na ringu. Premiera światowa filmu planowana jest na 25 listopada 2015.

creed-cover-okladka

W „REAL BOXING 2 CREED™” gracz wcieli się w rolę Adonisa Johnsona, głównego bohatera filmu, którego trenować będzie legendarny Rocky Balboa. Gracz będzie pokonywał kolejne etapy kariery w trybie single i multiplayer. Kolejne aktualizacje gry wprowadzą klasyczne pojedynki z kultowej serii filmów „Rocky”, pozwalając graczom walczyć jako Rocky w legendarnych starciach przeciwko Apollo Creedowi, Clubberowi Langowi, czy Ivanowi Drago.

Więcej informacji w załączonej informacji prasowej.

Dodatkowe materiały graficzne (w tym screenshoty) do pobrania pod linkiem : http://bit.ly/1PfHVJl

Więcej o filmie „CREED” na oficjalnej stronie filmu: http://creedthemovie.com
Więcej o grze „REAL BOXING 2 CREED™” na oficjalnej stronie gry: http://realboxing2.com