Masa o bossach polskiej mafii – w listopadzie – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Masa o bossach polskiej mafii – w listopadzie

3 listopada do księgarń trafi czwarta już odsłona wywiadu-rzeki z najsłynniejszym polskim świadkiem koronnym, Jarosławem „Masą” Sokołowskim. W książce pt. „Masa o bossach polskiej mafii” Jarosław Sokołowski i Artur Górski ujawniają całą prawdę na temat ludzi, którzy rządzili jedną z największych struktur przestępczych w Europie.

Pershing, Barabasz, Rympałek – te gangsterskie pseudonimy budziły strach w Polsce lat 90 i do dziś owiane są legendą. Skrytobójstwo, zamachy bombowe, uprowadzenia – to była ich codzienność. Jakimi metodami utrzymywali się na mafijnym szczycie? Kto był ich sprzymierzeńcem, a kto zaciekłym wrogiem? Jak wygląda ich życie dzisiaj? Książka „Masa o bossach polskiej mafii” odsłania kulisy karier i tajemnice zarówno najbardziej znanych mafiozów, jak i tych, którzy tworzyli grupę pruszkowską, ale nigdy nie wspięli się na jej szczyt.

„Masa o bossach polskiej mafii” przedstawia obraz bezwzględnej tzw. grupy pruszkowskiej – obraz przerażający, ale do bólu prawdziwy. Jarosław Sokołowski był jednym z najbardziej wpływowych gangsterów „Pruszkowa”, od 2000 r. jest świadkiem koronnym. To właśnie dzięki jego zeznaniom udało się pogrążyć „Pruszków”. Do zeznań na łamach książki nakłoniła go tylko jedna osoba – Artur Górski, dziennikarz śledczy i pisarz, specjalizujący się w problematyce międzynarodowej przestępczości zorganizowanej.

KOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *