Brothers: a Tale of Two Sons już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Brothers: a Tale of Two Sons już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One

Brothers: a Tale of Two Sons to tytuł stanowiący połączenie oryginalnego pomysłu i baśniowej konwencji, autorstwa wizjonerskiego szwedzkiego reżysera Josefa Faresa oraz Starbreeze Studios. Gra zaskarbiła sobie względy graczy i mediów, zdobywając cały szereg nagród, w tym prestiżową BAFTA. Produkcja doczekała się właśnie swojej wersji na konsole nowej generacji, PlayStation 4 i Xbox One, i została wydana w Polsce przez Techland.

Brothers: a Tale of Two Sons przedstawia historię dwóch synów, którzy wyruszają w podróż pełną niebezpieczeństw i wspólnej walki o przetrwanie, aby odnaleźć „wodę życia”. Jedyne lekarstwo, które mogłoby pomóc ich ciężko choremu ojcu.

Oryginalnym rozwiązaniem jest równoczesne kierowanie obydwoma postaciami, czyli niejako tryb współpracy w rękach jednego gracza. Dzięki temu udało się twórcom gry tchnąć powiew świeżości do zagadek i łamigłówek oraz pojedynków z bossami, z jakimi bracia zetkną się w trakcie swojej przygody.

Brothers: a Tale of Two Sons zostało wydane przez Techland, wersje na PlayStation 4 i Xbox One dostępne są w cenie 99,90 zł, a w zestawie z grą jest dostępna zawartość dodatkowa: grafiki koncepcyjne z produkcji gry, komentarz twórców Brothers oraz ścieżkę dźwiękową.

Brothers AToTS 1 Brothers AToTS 2 Brothers AToTS 3 Brothers AToTS 4 Brothers-logo Brother AToTS nagrody