WRC 5 i kampania pre-order – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

WRC 5 i kampania pre-order

Jaki byłby doskonały samochód rajdowy?
Techland Wydawnictwo w październiku wyda WRC 5, najnowszą odsłonę wyścigów opartych o licencję Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA World Rally Championship). Fani rajdów, którzy zakupią grę w pre-orderze, otrzymają bonus.
Ekskluzywnym dodatkiem towarzyszącym pre-orderom na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, będzie pojazd WRC Concept Car S. To wynik wielomiesięcznej pracy developera, Kylotonn Games i kreatywnych poszukiwań odpowiedzi na pytanie: „jaki byłby doskonały pojazd rajdowy?”.
Projektując wszystkie oficjalne samochody, artyści odpowiedzialni za pojazdy spędzili bardzo dużo czasu zastanawiając się, jak takie auto mogłoby wyglądać i co miałoby „pod maską”, jakie miałoby parametry i osiągi. W ten sposób powstał WRC Concept Car S. Całkowicie nowy samochód to pojazd koncepcyjny, łączący w sobie najlepsze elementy ze wszystkich aut WRC 5.
Pojazd WRC Concept Car S będzie dostępny w trybach “Quick Rally” i “Quick Stage”, wyłącznie w pre-orderze na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Pre-order będzie można złożyć w wybranych sieciach sprzedaży i sklepach z grami.