Techland ujawnia FIM Speedway Grand Prix 15 – poczuj moc czarnego sportu – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Techland ujawnia FIM Speedway Grand Prix 15 – poczuj moc czarnego sportu

Firma Techland, lider w zakresie tworzenia gier wysokobudżetowych, na najważniejsze konsole obecnej generacji zapowiedział kolejną produkcję: FIM Speedway Grand Prix 15. Tym razem za produkcję gry odpowiadać będzie Warszawskie studio – „Techland Warszawa”.

Speedway jest spektakularnym, ale też bardzo specyficznym sportem motorowy. Wyścigi są znane w Polsce, ale również i w innych krajach na całym świecie.  Najnowsza produkcja Techland, FIM Speedway Grand Prix 15, koncentruje się na najbardziej prestiżowych i najważniejszych rozgrywkach żużlowych – cyklu Grand Prix, wyłaniającym indywidualnego mistrza świata.

„Speedway to kwintesencja ogromnej mocy, adrenaliny… i braku hamulców! Jestem pewnym, że FIM Speedway Grand Prix 15 będzie najlepszym symulator żużla stworzonym do tej pory przez Techland. To dla nas nowe otwarcie dla tej marki.” – tłumaczy Marek Soból, szef Warszawskiego studia Techland,

Gra wykorzystywać będzie pełną licencją BSI Speedway, dzięki której przeniesie prawdziwy i niezwykle spektakularny sport do gry wideo, wiernie odwzorowując najdrobniejsze detale tego niesamowitego widowiska.

Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Krzysztof Kasprzak, Greg Hancock…  W  FIM Speedway Grand Prix 15 gracze odnajdą wszystkie gwiazdy żużla z aktualnego sezonu i wiernie odwzorowane stadiony Grand Prix o różnych typach nawierzchni. Od Malila w Szwecji, przez brytyjskie Cardiff, duńskie Horsens i polski Toruń, po Melbourne w Australii.

Dynamiczny komentarz w czasie rzeczywistym i tryb rozgrywek online do czterech graczy jednocześnie, potężne i głośne silniki, ogromna prędkość, jazda w zwarciu, wiwatujące tłumy kibiców i tumany kurzu będą towarzyszyły graczom w drodze do zwycięstwa w rozgrywkach Grand Prix.