Wszystko co chcecie wiedzieć o zwierzętach, odkryje przed wami sławna lekarz weterynarii Dorota Sumińska – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Wszystko co chcecie wiedzieć o zwierzętach, odkryje przed wami sławna lekarz weterynarii Dorota Sumińska

Pouczająca i pięknie ilustrowana książeczka do wspólnego czytania dla dzieci i rodziców.

Premiera 7 maja !
Ciekawostki o zwierzętach dla ciekawskich dzieci.

Dlaczego pies macha ogonem, a komary gryzą?
Po co jeżowi kolce, a słoniowi trąba?
Dlaczego jaszczurka gubi ogon?
Czy kot zawsze spada na cztery łapy?
Ile kropek ma biedronka?
Gdzie raki zimują?

Udzielenie odpowiedzi na te pytania wcale nie jest prostą sprawą. Tajemnice zwierząt, tych dużych i małych, czworonożnych, skrzydlatych i pływających, odkryje przed wami sławna lekarz weterynarii Dorota Sumińska, która o zwierzakach wie wszystko. Znana z licznych książek i programów w telewizji autorka w lekki i zabawny sposób podzieli się swoją wiedzą, nauczy, jak obserwować zwierzęta i rozbudzi w Was ciekawość świata.

Dzięki dużym literom dzieci mogą ją czytać także samodzielnie.

Dorota Sumińska – lekarz weterynarii z wieloletnią praktyką, psycholog zwierzęcy z zamiłowania, od kilku lat prowadząca popularne radiowe i telewizyjne programy o zwierzętach. Autorka poradników i książek o zwierzętach, w tym bestsellerów Autobiografii na czterech łapach, Dalej na czterech łapach, Zwierza w łóżku, powieści Świat według psa, Zwykłe, niezwykłe życie, Uśmiech gekona oraz książek dla najmłodszych: Wierzę w jeże i Jak jeż Jerzy został tatą.