Piękne i wzruszające opowieści Jamesa Herriota urzekły miliony czytelników na całym świecie – www.eopinier.pl = To co Was bawi !

Piękne i wzruszające opowieści Jamesa Herriota urzekły miliony czytelników na całym świecie

Piękne i wzruszające opowieści Jamesa Herriota urzekły miliony czytelników na całym świecie.

Premiera pierwszego tomu 12 marca !

Jeśli tylko potrafiłyby mówić to pierwsza część bestsellerowego cyklu Wszystkie stworzenia duże i małe. Bohaterem książki jest sam James Herriot młody weterynarz, który w poszukiwaniu pierwszej pracy trafia do wioski Darrowby w górach Yorkshire. Nie wie, że czeka go ciężka harówka, rozlatujący się samochód, trudne porody krów, koni i owiec, a ponadto gburowaci górale, którzy nie uznają czegoś takiego jak zapłata. Do tego ekscentryczny szef Siegfried Farnon i jego brat student weterynarii Tristan. Czy weterynarze znajdą wspólny język i zostaną przyjaciółmi, a James Herriot zdobędzie doświadczenie i dobrą renomę? O tym dowiemy się w drugim tomie: Nie budźcie zmęczonego weterynarza.

Książki Jamesa Herriota kilkakrotnie przenoszono na ekran. Realizowany przez kilkanaście lat serial BBC z Christopherem Timotym i Carol Drinkwater w rolach głównych to jeden z najpopularniejszych seriali w historii brytyjskiej telewizji.

Herriot potrafi śmiać się z siebie, a jego zauroczenie urodą krainy, w której pracuje, jest zaraźliwe.
„The Daily Telegraph”

Książka pełna ciepła i mądrości.
„The Field”

Herriot_Jesli_tylko_mejling.
„Observer”

KOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *